Wysyłka / Płatności 2018-06-07T08:14:58+00:00
Sposób dostawy Koszt dostawy Uwagi dodatkowe
Odbiór osobisty 0 zł TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM POD NR 506-172-001
Pocztex Kurier 48

Przedpłata na konto

10 zł Czas dostawy: do 48 godzin po wysyłce paczki z magazynu (Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.) Medfuture Sp. z o.o. nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez Kuriera. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu 48 godzin od nadania przesyłki.
Pocztex Kurier 48

Pobranie

10 zł
Kurier DPD

Przedpłata na konto

10 zł Czas dostawy: następny dzień roboczy po wysyłce paczki z magazynu (Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.)
Medfuture Sp. z o.o. nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez Kuriera. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy wiadomość e-mail, w której podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Kurier DPD

PayU

10 zł
Kurier DPD

Pobranie

10 zł

WAŻNE:

ZAKUPY W KWOCIE POWYŻEJ 250ZŁ DOSTARCZAMY PRZESYŁKĄ KURIERSKĄ GRATIS (nie dotyczy produktów APIVITAL- ceny dostaw uzgadniane telefoniczne) PODZIAŁ WYSYŁEK ze względu na wagę:

  1. List polecony do 1,00kg
  2. Przesyłka kurierska do 15kg
  3. Paczka pocztowa do 3kg

PODSUMOWANIE:

Wszystkie ceny prezentowane na stronie są cenami brutto (zawierają podatek VAT – 23%, 8% lub 5% w zależności od przypisanej stawki) i wyrażone są w złotych polskich. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki.

 

Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia prezentowana jest na stronie internetowej Medfuture Sp. z o.o. www.medfuture.pl , po dokonaniu przez Użytkownika wyboru formy dostawy zamówienia oraz formy płatności wtedy zostają naliczone koszty produktów wraz z kosztami zamówienia.

 

W przypadku podania przez Klienta błędnych lub niekompletnych danych do odbioru przesyłki uniemożliwiających dostarczenie przesyłki, czy też w przypadku nieobecności Klienta lub osoby uprawnionej do odbioru przesyłki, kosztami dodatkowej dostawy zostanie obciążony Klient pod warunkiem wyrażenia przez niego zgody na dodatkową dostawę. Koszt ten równy będzie kosztowi dostawy przypisanemu pierwotnie niezrealizowanemu zamówieniu.

 

Sprzedawca zastrzega sobie możliwość do różnicowania cen w zależności od różnych form płatności.

Za zakupy w Sklepie można zapłacić w następujący sposób:

  1. Przelewem na rachunek bankowy
  2. Przy odbiorze, czyli za pobraniem
  3. Szybkim przelewem za pomocą serwisów payU oraz przelewy24
  4. W przypadku zapłaty przelewem na rachunek bankowy towar wysyłany jest po zaksięgowaniu kwoty na rachunek Medfuture Sp. z o.o.

W tytule przelewu zamawiający powinien podać numer zamówienia

W przypadku płatności gotówką, przy odbiorze osobistym, towar wydawany jest w siedzibie sklepu, po weryfikacji poprawności danych Kupującego i zapłaty określonej kwoty.

 

Dane do przelewuRachunek bankowy:

Medfuture Sp. z o.o.

Pl.Powstańców Śląskich 16-18

53-314 WROCŁAW

ING BSKnr konta PLN : 27 1050 1575 1000 0090 3015 7805

nr konta EUR : 90 1050 1575 1000 0090 3015 8126