MedFuture Sp. z o. o. powstała z myślą wprowadzania na rynek Polski innowacyjnych preparatów do pielęgnacji ciała i twarzy, suplementów diety i witamin pozwalających utrzymać dobry stan zdrowia i samopoczucia, a także szeroki wybór ziół i preparatów ziołowych. 
 

Inspirują nas ludzie

Zespół MedFuture składa się z najwyższej klasy specjalistów. Dbamy o rozwój naszych pracowników, prowadząc liczne szkolenia produktowe i dając im możliwość awansowania na wyższe stanowiska. Zależy nam także na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dbamy o wysokim poziomie zaangażowania naszych pracowników w pracę oraz relacje z klientami.

Poznaj nasz zespół

Paweł Bajorek
(Polska Południowa) 

501 172 246

pawel.bajorek@medfuture.pl

Sebastian Wiśniewski
(Polska Zachodnia)

506 172 001

sebastian.wisniewski@medfuture.pl

Danuta Stach
Główna księgowa

danuta.stach@medfuture.pl

Aneta Gorczyńska
Specjalista ds. e-commerce

534 972 746

aneta.gorczynska@medfuture.pl

Artur Ivanov
Specjalista ds. e-commerce

         797 282 607

        artur.ivanov@medfuture.pl

Anastazja Hulko
Asystent ds. e-commerce

 

      asystent@medfuture.pl

Damian Barzycki
Przedstawiciel Farmaceutyczny (Polska Wschodnia)

534 973 353

damian.barzycki@medfuture.pl

Piotr Jakubowski
Przedstawiciel farmaceutyczny (Polska Centralna) 

     506 863 077

Marzena Kowacka
Przedstawiciel farmaceutyczny (Polska Południowa)

534 973 126

marzena.kowacka@medfuture.pl

Karolina Skrzypczak
Przedstawiciel farmaceutyczny (Polska Północno-zachodnia)

       451 072 574

      karolina.skrzypczak@medfuture.pl

Mariusz Jakubczyk
Manager magazynu

534 973 126

mariusz.jakubczyk@medfuture.pl

Sylwia Wilk
Specjalista magazynier

sylwia.wilk@medfuture.pl

Dominika Wierzbicka 
Specjalista ds. produkcji

dominika.wierzbicka@medfuture.pl

Maria Zawistowska

Specjalista magazynier

Agnieszka Nowocień 
Specjalista ds. obsługi posprzedażowej 

798 350 682

agnieszka.nowocien@medfuture.pl

Agnieszka Kaczor
Specjalista magazynier 

agnieszka.kaczor@medfuture.pl